
Techzine Talks
In Techzine Talks duiden we de zakelijke IT-markt. Het hele jaar door analyseren we IT-oplossingen, strategieën en trends. IT-bedrijven nodigen ons graag uit om te vertellen waar ze aan werken en wat ze op de markt gaan brengen. Hierdoor weten we hoe veel technologieën werken. Of hoe ze horen te werken. Daarnaast horen we vanuit de markt ook waar bedrijven behoefte aan hebben of waar ze mispakken.Dit alles geeft ons een goed overzicht van de markt en alle trends in tech die daarbij horen. In deze podcast leggen we innovaties uit, duiden we nieuwe IT-begrippen en proberen we met praktische voorbeelden ingewikkelde technologie begrijpelijk te maken voor iedereen. Waar nodig, halen we er experts bij om zaken nog duidelijker te krijgen.Het doel is om IT-professionals, decision makers en andere luisteraars te helpen om IT-ontwikkelingen beter te begrijpen, maar ook te helpen in hun zoektocht naar nieuwe oplossingen voor hun bedrijf en niet te blijven hangen buzzwords en one-liners.
Techzine Talks
Salesforce haalt de geest uit de fles tijdens Dreamforce
Salesforce organiseerde recent Dreamforce, het jaarlijkse bedrijfsevent waarop het de belangrijkste aankondigingen doet. Techzine was erbij aanwezig in San Francisco en in deze Techzine Talks bespreken we het event, de aankondigingen, de strategie en alles wat ons is opgevallen tijdens Dreamforce.
Salesforce heeft in de afgelopen jaren meerdere overnames gedaan. Die van MuleSoft, Tableau en Slack sprongen het meest in het oog. We staan onder meer stil bij de integratie van al deze diensten, maar tegelijk ook de zelfstandigheid ervan.
Tijdens deze editie van Dreamforce waren er wat ons betreft twee belangrijke aankondigingen. De eerste aankondiging ging over Slack en de Digital HQ strategie waarvoor ze Slack Canvas introduceren. Met de tweede aankondiging haalt Salesforce de geest uit de fles met Salesforce Genie. Door in real-time data te verwerken van Salesforce, maar ook data uit andere bronnen in het Customer Data Platform eraan toe te voegen, kan het Salesforce platform nu echt een groot verschil gaan maken in de klant- of fanbeleving. Bedrijven kunnen echt uitgebreide profielen opbouwen en daar hun voordeel mee doen.
Dit en veel meer in deze aflevering van Techzine Talks.
De artikelen die genoemd zijn in deze podcast: